• I keshillueshem ne rastet e anemise

 • Qipro

 • Snowalker

  per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

 • Howling

  Qumeshti i gjirit ben mrekullira

 • Sunbathing

  Bollguri

8/02/2014

Ja një ide e re për gratë te sulmuara nga rrullat e fytyres


 Ja një ide e re për gratë te sulmuara nga rrullat e fytyres dhe lekures se leshuar. Në vend të shpimeve estetike me gjilpërë,bejne mire te  drejtohen nga kivi. Fruta është e pasur me vitaminë C, dhe kolagjenit, të cilat janë thelbësore për  konfirmimin dhe tonifikimin e lëkurës. 


 • Mjafton nje kiwi, nje luge kafeje mjalte dhe dy luge kos te bardhe .
 • Punojini mire duke e shtypur frutin me nje pirun ose luge.
 •  Lereni te veproje per 5 minuta pastaj shplajeni 
 • Duke shtrire menjehere mbas shplarjes nje krem hidratues.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians