• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

8/19/2014

Bajamet alleatet e linjave

Bajamet duke u konsumuar ne mes te vakteve ,eleminojne ndjesine e te ngrenit ,dhe bejne te mos shtosh peshe .Nder te tjera jane nje burim i perkryer yndyrnash ,vitaminash ,antioksidantesh ,proteinash e fibrash.Ky  konkluzion u nxorr nga nje studim Amerikan per tju ardhur ne ndihme pergjegjesve te obezitetit .

Tags:

0 Responses to “Bajamet alleatet e linjave”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians