• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

6/23/2014

kure per guret ne temth

Marrim nje dore qiqra dhe i bluajme dhe i bejme
miell,i ngjeshim me pak uje,I bejme brum dhe me te
bejme hapje nga te cilat pijme 3 cope.(mengjes
dreke darke)

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians