• I keshillueshem ne rastet e anemise

 • Qipro

 • Snowalker

  per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

 • Howling

  Qumeshti i gjirit ben mrekullira

 • Sunbathing

  Bollguri

5/31/2014

Sherebela dhe shume perdorimet e saj


 1. Sherebela eshte nje ndihmese e madhe  per sa i perket

   crregullimeve  dhe problemeve  te melcise 
 2. Ndihmon ne paksimin e djerses dhe problemet e dehidratimit te trupit
 3. Ndihmon kur pickohemi nga merimangat dhe kandilat e detit ,duke e perdorur si shplares dhe pastrues 
 4. Eshte e efekteshme per shume probleme te lekures 
 5. Tek femrat  ndihmon per menopauzen
 6. Gjithashtu eshte shume e efekteshme ne trajtimin e depresionit nervor si dhe ankthit
Menyrat e perdorimit
 Perdoret ne forme caji, infuzi, ose si shplares ,sipas rastit


Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians