• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

3/30/2014

Perzierje vajrash per nje masazh relaksues te bere vete

Perkushtojini vetes nje masazh relaksues me vaj aromatik te bere vete ne kushtet e shtepise ,kura e bukurise natyrale me te gjithe aromat dhe bimet relaksuese !


Pergatitni vajrat e meposhtem :
- Vaj bajameje
- Vaj levande
- Vaj rozmarine
- Vaj nga lulet e portokallit
Pergatitja:
Ne nje shishe perzieni  100 ml nga vaji i bajames me 25 pika nga vaji i levandes,25 te vajit te rozmarines , dhe 15 pika nga vaji i luleve te portokallit . Vaji per nje masazh relaksues eshte gati  dhe mund te perdoret ne trup .

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians