• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/02/2014

Nje arsye pasionale per tu dobesuar

Te humbesh kilet e teperta jo vetem qe i ben mire shendetit por gjithashtu shton dhe Libidon (libido ndryshe terheqje seksuale, instikt themelor qe shpreh kenaqesine ).Kane treguar disa kerkues te "penn state college off medicine" (usa) ne nje kerkim mbi mbipeshen dhe raportin e saj te deshires seksuale.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians