• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/14/2014

Maske per floke te bute

Per floke akoma me te bute provoni te beni nje perzierje ne kushtet e shtepise .Rezultati? Floket behen me te forte dhe me te bute.


Perbersit
kos tatyral
mjalte

Procedimi
Perzieni  ne nje ene 1 kavanoz kos me 1 luge mjalte,shtrijeni masen e krijuar mbi floke duke e mbajtur gjysem ore.Shplajini me uje te bollshem e te vaket 

Tags:

0 Responses to “Maske per floke te bute”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians