• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/02/2014

Maske per floke te bute

Maske flokesh ne 10 minuta per floke te bute

Apliko tulin e 1/2 banane dhe 1/2 avokado  mbi floke .Lereni te veproje per 10minuta ,dhe lajini.Vajrat e avokados zbusin floket,dhe zinku i bananes i riforcon

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians