• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/02/2014

"Maske" kundra rrudhave e bere ne kushtet e shtepise

Lajme 200g spinaq duke e lene te kulloje gati per trajtim.Marrim dhe 500ml qumesht te fresket.

Aplikimi
vendosim spinaqin ne  nje ene qe te zieje me gjysem litri qumesht,e leme te zieje deri sa masa fillon te shterroje ne menyre qe te perftojme nje forme pureje ,mund dhe ta kullojme.Masa eshte gati per tu vendosur ne fytyre

Tags:

0 Responses to “ "Maske" kundra rrudhave e bere ne kushtet e shtepise”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians