• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/26/2014

Avujt me kripeNese nuk keni ne dispozicion sode buke, lule kamomili ose vaj eukalipti  ne te shumten e rasteve do tju ndodhet kripe me kokerr te madhe kjo do tju mjaftonte per te bere kuren me  avuj ,e cila hidhet ne nje ene me uje te valuar dhe respirohet (merret fryme) per disa minuta
Masa:
1 liter uje 
1luge gjelle kripe kokerr madhe

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians