• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/26/2014

Avujt me kamomile ne ndihme te lirimit te hundeve, ftohjes ,e mukozes

 Avujt e kamomiles kane veti qetesuese dhe ndihmojne lirimin e kanaleve te frymemarrjes.Ne rastin e ftohjes eshte e keshillueshme edhe perdorimi i saje ne forme caji .Per pergatitjen e avujve me kamomil  hidhni ne nje ene me uje te valuar nje grusht me lule te thata , nese doni mund te shtoni nje luge gjelle sode buke .Avujt me kamomile jane te perdorshme dhe ne rastet me te renda , ate te shfaqjes se mukozes ( mykut ) 

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians