• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/26/2014

Avujt e sodes se bukes ndihme per ftohje e hundet

Avujt me sode buke paraqesin nje nga kurat me popullore.gjyshet tona na sygjeronin  hedhjen e nje luge sode buke ne nje ene me uje te valuar,duke e perzier  ate dhe me pas  duke thithur  avujt  qe vinin prej saj. Kura eshte shume e perdorshme ne rastet e ftohjes dhe bllokimit te hundeve

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians