• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/27/2014

Sherebela per sistemin nervor dhe zemren

Sherebela  
është e shëndetshme  si për sistemin  nervor ashtu edhe ate te  zemres kështu që është e rekomanduar ne rastet  depresivo emocionale gjithashtu edhe ne rastet e  lodhjes  shkaktuar nga puna e tepërt intelektuale. 
Si një tonik për zemrën dhe sistemin nervor, ky  ilaç i mirë rekomandohet të mbahet nga  një gjethe  në gojë dhe te përtypet.

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians