• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

1/16/2014

Maska fytyre prej majas se birres, per lekure te erret

Pergatitja:

3 LUGE KAFEJE MAJA BIRRE NE FORME PLUHURI
1 FILXHAN KAFEJE  ME UJE 
2 LUGE KAFEJE ME UJE TRENDAFILESH

Procedimi:

Shkrini ne uje majan e birres ne temperaturen e ambjentit .Kur te keni perftuar perzierjen ,shtoni ujin e trendafileve dhe perzijeni deri sa kontenuti te jete inkorporuar plotesisht 

Perdorimi :

Shtrini masken mbi fytyre te paster dhe lereni per 15 minuta ,me pas shplajeni mire me uje te ftohte e te bollshem

Tags:

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians